Ekim 21, 2011

batuşun odasına minik bakışlarEvet yurtdışından sipariş verdiğim faaliyet kağıtlarım sonunda ulaştı elime, hatta bir kısmı hala gelecek bekliyorum :( Ponpon çalışmalarım karşınızda, henüz odada yerini almadığı için tamamlanmış halini daha sonra post edeceğim, ama şimdiden heyecanlanıyorum, çok güzel olacaklar yaşasın, nihahaaa!


Batuş'un kapı süsü (iviitt ben yaptım!) , ikea kovaları -kırmızı ve sarısı da var, hem de tanesi 20-tl, veee ilk kumbarası MudoConsept.


Odamızdan birkaç kare daha, bahsetmiştim, istediğim şekilde tamamladığımda daha güzel ve şık fotoğraflar gelecek...


Bunlar ise gördüğümde çarpıldığım, hemen anında 2 tane edindiğim kuşcuklarımız, Batu'nun odasına neşe katıyorlar! Aslında salonuma da eklemeyi düşünüyordum ama çift kat pimapende tutmuyor malesef! kaçırmayın, koşun, kapın, derhal alın derim ben! Tepe Home
Pin It!

2 yorum:

sonsuz dekorasyon dedi ki...

waaaaav yapmışsınnnn özzz harika olmuş.. bence etsy dekinlerden güzel görünüyor:))) diğer renklerde gelince de kombinlerini yaparsınn. batuşun odası şenlenmiş...

özge bayrak dedi ki...

teşekkürler canım, beğenmene sevindim, kaçar mı?! ticarete dökücem en sonunda bu işi, ama şimdi ama yıllar sonra nihahaha :)