Haziran 04, 2012

ekip kahvaltısı ve batu'nun kahvaltıya şöyle bi uğraması
dedim ki geçenlerde bizim ekibe çalışmaya başlamadan önce şöyle rahat bir kahvaltı edelim, vakit sıkıntısı olmadan... eda simitleri almış tabii gelirken, aslı börek'teydik, kimsecikler yok, bir biz :) haliyle hepimizin toplanması biraz geç oldu herzamanki gibi, öyleee rahat rahat olamadık yine :) herkes enerjikti sabah, baktım da ben fotoğrafladığım için benim fotoğrafımı çeken yok, telaşelıydım gerçi biraz aşağıda okuyacağınız üzere, vakit de yoktu :)
 dedim ki evden çıkarken baba'ya; - bugün pazar oğluş ve sen de gel, oradan geçersiniz babaanneye, altı üstü  yarım saat... dedi ki; - istersen gelmeyelim, batu durmaz, sen çık, rahat et kahvaltını... - yok dedim -gelin, oğluşla geçireyim yine de yarım saat daha.... sonunda gelmeye karar verdiler. ama baba haklıydı :)
sonuç mu?! ııı ııııhhhh yine olmadı, batu'yu zaptedeceğim derken kahvaltımı bile geç sipariş verdim, baba oğul biraz koşuştuktan sonra kahvaltı bile edemeden ayrıldılar yanımdan; oğlan haylaz vesselam :) --yok saksıların topraklarını avuçlayayım, çiçekleri yolayım, yok açılıp kapanan kapıyı buldum, hıııhh oyun bu, yeni oyun, sıkışır mıyım, olsun oyun değil mi, oynayayım, yok koşayım, yok merdivenler, yok annemi koşturayım biraz, nihaaaa özgürüm ben, sokaklardayım-- derken bilmem kaç kalori yaktım yarım saatte yine :)
neyse ki zor bela iki lokma atıştırabildim kalkmadan herkes....

herşeye rağmen, oğluşla geçirdim yarım saatimi daha, mis idi, güzel idi! evet hiç oturmadı ve otutturmadı :)
 telaşeli haylaz, ne yapacağını şaşırıyor sokaklara çıkınca!


sevgiler.
sağlıklı ve keyifli günler!
Pin It!

2 yorum:

Dilekkmutfakta dedi ki...

Özgeeee,ben bu oğlanı yemek istiyorum,çoookk tatlı maşallah,lütfen benim için öp...öp...öp...

mehtap dedi ki...

ay sinirli sinirli de bakmış bi de..maşallah çok tatlı..